Ploegen

M19 Ploeg

Published in Ploegen
Trainers M19 Speelsters Afgevaardigden Trainingen Wout Valkenborgh Aerts Elise Claes Ann Maandag - SHN - 17u15-18u45 Faycal Ait Daoud Buijtels Jana Dinsdag - SHN – 17u30 / 19u00 Claes Bente Donderdag – SHN - 17u30/ 19u00 Hendrikx Fleur Leyssen Stephanie Montgomery Tirsa Schuurmans Janne Schuurmans Lene Simons Chloë Steensels Katrijn Stollman Rune Van Gompel Jolien Vanhoof Liese

M17 ploeg

Published in Ploegen
******
Trainer Speelsters Afgevaardigden Trainingen Goossens Frank Aerts Elise Vanlessen Gretl Dinsdag - HUB - 19u00 tot 20u30 Peters Wim D'Hondt Nathalie Timmers Sara Donderdag - HUB - 18u30 tot 20u Faes Julie Vrijdag - DOM - 21u15 tot 22u45 Gil Aitana Gulix Anouk Kerkhofs Maren Leirs Dorien Lokmani Edita Paulissen Tine Polus Zoë Rijkers Sarah Scheepers Charlotte Smets Anouk Swennen Marie Tielens Michelle Van Criekinge Hanne Vriens Gitte
Trainers JM12 Spelers Afgevaardigde Trainingen Robin Feyen Croonen Rune Royackers Kristien woensdag - SHN - 17u30 / 18u30 Devos Finn vrijdag - DHOF - 16u30 / 18u00 Dewit Robbe Fiers Mathies Houben Lentl Jansen Maud Kaufmann Sien Koorn Bobby Puts Liesje Rutten Wout Schmiehusen Faas Sleurs Door Swinters Nore Thijs Giel Vanderhallen Tijmen Vanhulsel Lars Verjans Jules Wouters Jules
JM8 Trainer JM8 Spelers Afgevaardigde Trainingen Björn Timmermans Buteneers Aaron Hanne Vanbaelen Woensdag - SHN - 15u30 - 16u30 Deekens Nisa Vrijdag - SHN - 16u30 / 17u30 Flament Sverre Simons Janne Simons Senne Timmermans Marie Van Och Laura JM10 Trainer JM10 Spelers Afgevaardigde Trainingen Stefan Pasen Belva Manirampa Sofie Oliverio Maandag - DOM - 18u00 / 19u00 Bloemen Luciano Woensdag - SHN - 16u30 - 17u30 Cojocaru Corina Croonen Tessa Devos Noor Fiers Thiebe Grieten Daan Grieten Noor Hendriks Stan Ilana Deelkens Jansen Julie Kauffmann Ties Meeus Jorre Paesen Mathias Sels Xias Van Setten Sofie Vos Tuur
Trainer Teamleden Spelers Ploegkleur Geboortejaar Trainingsdagen
Trainer Teamleden Spelers Ploegkleur Geboortejaar Trainingsdagen
Trainer J16 Spelers Afgevaardigde Trainingen Guido Follon Deekens Nils Diederik Stollman maandag - SHN - 20u00/21u30 Desloovere Mathijs woensdag - SHN - 19u15/20u45 Geebelen Mathias donderdag - SHN - 20u00/21u30 Kyan Joosten Lambrecht Alexander Luyten Sander Moons Wout Philippe Brecht Pipeleers Davon Rutten Thomas Simons Tuur Smets Lukas Spooren Tiebe Stollman Sverre Valkenborgh Rico Van Gompel Thomas Vanhout Alexander Winters Tibe Wout Desloovere
Trainers J14 Spelers Afgevaardigden Trainingen Sebastiaan Follon Bergs Ruben Cindy Mulkens woensdag - SHN - 18u00 / 19u30 Wout Bodvin Claes Robrecht donderdag - SHN - 18u00 / 19u30 Gilles Thijs Geldens Roman vrijdag - dom - 17u30 / 18u30 Jansen Kobe Jansen Richard Leirs Zander Slegers Tristan Swinnen Chiel Vos Jary
Trainer J18 Spelers Afgevaardigde Trainingen Micho Janco Deekens Nick Spooren Sven maandag - SHN - 18u30/20u00 Desloovere Jonas dinsdag - DOM - 18u30/20u00 Domen Karl donderdag - DOM - 18u00/19u30 Goossens Beau vrijdag - SHN 18u30/19u30 Hulsbosch Karel Kasper Van Schuylenbergh Kums Jarne Lambrecht Michiel Spooren Robbe Ulenaers Simon Valkenborgh Luca Vandebeeck Door Vandenboer Seppe Vos Mathijs
Page 1 of 2

JM10 Kalender

No events found

JM8 Kalender

No events found

Heren Ploegen

social twitter button blue 64 social facebook button blue 64 social flickr button 64 vimeo64